Wednesday, October 15, 2008

Haftowany Secret Pal - info

Zgłoszenia powoli napływają i z kraju i z zagranicy. Blog międzynarodowy już prawie gotowy, lada chwila pojawią się pierwsze wpisy.
Z ilości wejść na mojego bloga widzę, że zainteresowanie zabawą jest spore, jak w praktyce wygląda taka zabawa w trakcie można zobaczyć na tych stronach:
Haftowany w wersji angielskiej Hooked on Exchanging
Polski robótkowy - druty i szydełko - Robótkowy Secret Pal
Organizowany przez Izę Secret Pal jest pierwszą typowo wyszywaną wymianką w Polsce, więc zapraszam osoby do obejrzenia zdjęć na powyższych stronach, dla zorientowania się czego można się spodziewać i poczytania wpisów.
W kwestionariuszu na stronie Izy ostatnie pytanie to Czy zgadzasz się na wysyłkę zagranicę - dla rozwiania wszelkich wątpliwości - kwestionariusze zostana podzielona na dwie grupy - jest prawdopodobne, że osoba zgadzająca się na taką wysyłkę będzie miała partnera w Polsce natomiast jeśli ktoś zaznaczył, że się nie zgadza na pewno nie zostanie mu przypisany partner z zagranicy.
Co do ceny przesyłki międzynarodowej - oto aktualny cennik poczty polskiej - wątpię aby taka przesyłka miała ważyć więcej niż kilogram czyli maksymalna cena pakietu poleconego to ok25 - 30 złotych przy wysyłce zagranicznej poleconej zwykłej(cały świat) a 35 priorytetowej (Europa).
Zarówno ja jak i Iza chetnie odpowiemy na wszelkie pytania natury technicznej, w razie wątpliwości wystarczy zostawnie komentarza.

No comments:

Post a Comment