Friday, November 14, 2008

Pinocchio/Pinokio

My goal was 2000 stitches on my TT and I decided to stitch on page 4, finished the vanilla part of the sky, the second wing and was filling in the confetti but somehow my eyes wondered off to page 2 and I realized that some of the last missing colors were the colors of the face... You don't really have to look at the pic to know what happened... Unfortunately the colors were the darkest face colors so now my angel looks a bit like Pinocchio...at least to me LOL

I have to concentrate on my other stitching now, for this weekend it will most probably be the stocking or MMM1, I won't get more than 1-2 hours of stitching, so I need something with not too many colors.
W planach na listopad miałam 2000 krzyżyków na moim TT, zdecydowałam się na stronę 4, skończyłam niebo, drugie skrzydło i w trakcie wykańczania konfetti wokół skrzydeł zauważyłam, że kolory tam użyte są również na stronie 2 ... Oczywiście nie mogłam się oprzeć pokusie - niestety te kolory były najciemniejszymi kolorami twarzy i w tym momencie mój anioł przypomina nieco Pinokia :)


Twarzy już pewnie w listopadzie nie uzupełnię, przechodzę teraz do pozostałych punktów z mojej listy. W ten weekend niestety nie będzie miała czasu na więcej niż godzinę, może dwie haftowania, więc wyciągniete zostanie MMM1 lub skarpeta,

3 comments:

 1. Widzę, że na tamborku masz praktycznie same duże projekty.Spytam z ciekawości: ile czasu poświęcasz na haftowanie? Czy to jest codzienne siadanie na przynajmniej dwie godziny?Jak to wygląda? Co do koloru twarzy jak u Pinokia..hym myślę,ze ostateczny efekt będzie ciekawy, niepinokiowaty :-)

  ReplyDelete
 2. Podziwiam Cię Basiu...
  Piszesz ,że haftujesz od niedawna a Twoje prace zawstydzą niejedną doświadczoną hafciarkę :)

  ReplyDelete
 3. Wow, she will have a face soon! Let's hope she stops looking like a Pinocchio, LOL! Looks like your lovely stocking will be finished soon.

  ReplyDelete