Friday, November 7, 2008

Been busy

I'm making slow progress on the Stocking, I'll post a pic of it tomorrow as I will have to move it up on the frame so during the process I will be able to photograph the whole thing :)
I won't have too much stitching time during the weekend - I have 12 hours of classes each day plus a big birthday party on Saturday.

I signed up for a stitching contest on a Polish blog called Moje Haftowanie - the link will take you directly to 3 small charts - each participants picks one and stitches and finishes it however she likes. The deadlines was moved to Jan 23rd so there's plenty of time to stitch :)

My stitching suplies arrived this week - now I'm fully set up for Laura J. perin freebies :)
I also got some 32ct Lambswool Jobelan. The pic isn't perfect, Perle Cotton is way too perle ;)

I've been very busy lately so apologies for being late with replies to emails and not leaving comments - everything should be more or less back to normal next week,Prace nad skarpeta postępują - jestem już pewna, że skończę ją wyszywać w tym miesiącu :) Zdjęcie zrobię jutro, muszę i tak przewinąć kanwę wyżej na ramie, więc będę mogła pokazać całość. Niestety nie będzę miała czasu na haft w ten weekend - mam po 12 godzin zajęć każdego dnia a w sobotę dużą imprezę urodzinową.

Zgłosiłam się do konkursu organizowanego przez Bebezet - na początku się zastanawiałam, czy czasu mi wystarczy, ale kiedy termin zakończenia został przesunięty nie było już się nad czy zastanawiać.

W tym tygodniu doszły moje ostatnie zamówienia z pażdziernika - głównie Perle Cotton DMC, kanwa 18ct mono - teraz już mogę zacząć jeden z schematów Laury J Perin. Zamówiłam też Jobelan 32ct w kolorze Lambswool - byłam bardzo ciekawa jak się ten kolor prezentuje, ta kanwa jest sugerowana do wielu schematów amerykańskich projektantów. Zdjęcie nie jest najlepsze, Perle zdecydowanie źle się fotografuje

Byłam niestety bardzo zabiegana w tym tygodniu i przepraszam wszystkich, którym nie zdążyłam odpisać na maile - wszystko powinno wrócić do normy w przyszłym tygodniu.

1 comment:

  1. xgalaktyka.blox.plNovember 8, 2008 at 6:24 PM

    Basiu...skarpeta jak zwykle rewelacyjna!
    Podziwiam Twoją umiejętność haftu:)
    Pozdrawiam:)

    ReplyDelete