Wednesday, August 25, 2010

I finished Fiona // Skończyłam Fionę

Even though the weekend was sunny I stayed home because I was soooo close to finishing her and now - voila.... This is my third HAED finished :)

Weekend był śliczny, ale zostałam w domu, bo do skończenia haftu brakowało tak niewiele. Ostatnie krzyżyki postawiłam w niedzielę, aż wierzyć mi się nie chce, że jest już skończona :) To już mój trzeci skończony HAED.
I looked through my WIPS and picked the next closest to be finished project - Easter Egg. It's better to be working on it in summer then around Christmas ;)
Here's what it looked like on Monday morning.

Przejrzałam moje WIPy i wybrałam ten, któremu najmniej brakuje do skończenia - padło na Easter Egg Joan Elliott. Lepiej kończyć go w lecie niż na Święta :)and a close up:
i zbliżenie na motylka:
Thank you all for your comments, it's great to be blogging again :)

Dziękuję Wam za komentarze - cieszę się bardzo z powrotu do blogowania :)

Marek - jeśli kanwa straciła nieco kształt przez naciągnięcie na tamborek to po upraniu gotowej pracy wszystko powinno wrócić do normy. Pamiętaj tylko, że woda nie może być gorąca i płyn do prania powinien być jak najbardziej delikatny. Pracę najlepiej namoczyć i nie powinno się pocierać części haftowanej.

Tuesday, August 17, 2010

Meet Fiona // Poznajcie Fione

It has been over a year since I last wrote, but guess what - I am still stitching :)

I am trying to finish Fiona now, I managed to finish page 6 last weekend and now I only have 2 to go. I am hoping to finish her by the end of August.

Thank you for all emails and comments, I had to turn on comment moderating because of all the spam, I am sorry for that and will try to moderate all the comments asap.Od mojego ostatniego posta minal rok, ale pomimo tego, ze zdjec nie pokazywalam, nadal haftuje.

W ubiegly weekend skonczylam 6 strone Fiony, pozostaly 2, juz zaczete. Mam nadzieje skonczyc calosc do konca sierpnia.

Dziekuje wszystkim za maile i komentarze, co do komentarzy ze wzgledu na olbrzymia ilosc spamu zmuszona bylam wlaczyc moderowanie, postaram sie przejrzec wszystkie jak najszybciej.

Pozdrawiam goraco :)